Kamery live
prognoza pogody

XLVIII Sesja Rady Miasta Nowy Targ – na żywo tylko na nowytarg24.tv!

23 kwietnia 2018 08:56
Wyciszenie Włącz dźwięk

Zapraszamy na bezpośrednią transmisję z Sesji Rady Miasta Nowy Targ! Na pewno ciekawym i ważnym dla mieszkańców punktem będzie prezentacja prezesa MPEC Grzegorza Rattera na temat planu rozbudowy sieci ciepłowniczej na terenie miasta. Zaczynamy nietypowo, bo o 14:00. Bądźcie dziś z nami!

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie Sesji.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu z XLVII Sesji Rady Miasta.
 4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta.
 5. Prezentacja Prezesa MPEC w Nowym Targu Sp z o.o. pn. “Rozbudowa miejskiej sieci ciepłowniczej w ramach przyznanej dotacji dla MPEC Nowy Targ Sp. z o.o. przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska”.
 6. Interpelacje i zapytania.
 7. Wystąpienie mieszkańców zapisanych do głosu.

  Podjęcie uchwał w sprawach:

 8. Wyrażenia opinii do projektu Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie planu ochrony dla Gorczańskiego Parku Narodowego.
 9. Przedłużenia umów najmu i umowy dzierżawy.
 10. Nabycia nieruchomości.
 11. Zawarcia porozumienia z Wojewodą Małopolskim na realizację zadania: wykonanie prac konserwatorskich przy elementach kwatery wojennej z lat 1914-1923, znajdującej się na cmentarzu komunalnym w Nowym Targu.
 12. Utworzenia stałych obwodów głosowania, ustalenia ich numerów i granic obwodów głosowania oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych w Gminie Miasto Nowy Targ.
 13. Zmian Uchwały Budżetowej na 2018r. Nr XLIV/415/2017 Rady Miasta Nowy Targ z dnia 29 grudnia 2017r. oraz zmian w budżecie miasta.
 14. Odpowiedzi na zapytania i interpelacje.
 15. Wolne wnioski.
 16. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Miasta

os 23.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również