Kamery live
prognoza pogody

W tym roku nie będzie Spływu Kajakowego na Dunajcu

Zarząd Stowarzyszenia Organizatorów Turystyki i Rekreacji „Dunajec” uprzejmie informuje, że podjęto decyzję o odwołaniu tegorocznych imprez organizowanych w ramach „Tygodnia Dzikich Wód”, w tym Międzynarodowego Spływu Kajakowego im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu, którego inauguracja każdorazowo ma miejsce w Nowym Targu. Powodem odwołania są przedłużające się utrudnienia i zakazy związane z pandemią koronawirusa. 

W tym roku nie będzie Spływu Kajakowego na Dunajcu

Oficjalny komunikat: 

Zarząd Stowarzyszenia Organizatorów Turystyki i Rekreacji „Dunajec” uprzejmie informuje, że podjęto decyzję o odwołaniu tegorocznych imprez organizowanych w ramach „Tygodnia Dzikich Wód”:
• LV Międzynarodowego Spływu Kajakowego na Popradzie
• LXXIX Międzynarodowego Spływu Kajakowego im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu

Powodem odwołania są przedłużające się utrudnienia i zakazy związane z pandemią koronawirusa. Stowarzyszenie zaprasza równocześnie na spotkanie z Pieninami i z rzeką Dunajec podczas XX Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego im. Tadeusza Nowaka „Trzy Korony” w dniach 14–16 sierpnia br. Dla uatrakcyjnienia XX OSK „Trzy Korony” planowane jest przepłynięcie dodatkowo trasy z Krościenka nad Dunajcem do Wietrznic w drugim dniu spływu (niedziela).

mat. nadesłane

78. Spływ Kajakowy z lotu ptaka (zdjęcia)

77. Międzynarodowy Spływ Kajakowy – zainaugurowany!

„Atlantyk tylko przepłynąłem, nie dając się pokonać. Mam nadzieję, że Dunajec też przepłynę” – Aleksander Doba gościł w Nowym Targu

os 01.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
W. Łęcki 18:53 02.11.2020

Pozdrawiam wszystkich kajakarzy na MSKnD, Waldemar Łęcki, 7x na spływie w latach siedemdziesiątych z kluben WIR z Warszawy

Zobacz również