Kamery live
prognoza pogody

Rektor PPUZ odwołany!

Dr hab. Robert Włodarczyk przestał pełnić funkcję rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu po zaledwie półtora roku.

Rektor PPUZ odwołany!

Dzisiejsza decyzja o odwołaniu rektora PPUZ przyszła niespodziewanie. Władze uczelni poinformowały, że: “21 grudnia 2021 roku decyzją Kolegium Elektorów dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni został odwołany z funkcji Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu”.

Przedstawiciele Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej nie chcą komentować decyzji Kolegium Elektorów. W ciągu najbliższych dni ma się ukazać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Wiadomo natomiast, że w trakcie najbliższych 30 dni obowiązki Rektora PPUZ będzie pełniła dr n. med. Maria Zięba, Prorektor ds. studenckich i kształcenia. W styczniu 2022 roku odbędą się wybory uzupełniające na nowego rektora uczelni.

Uroczyste wręczenie Aktu Wyboru na Rektora PPUZ w Nowym Targu

Piotr Starmach 21.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

5 komentarzy
Leszek 11:40 05.01.2022

Myślę , że z Pan rektor swoim działaniem przepracował sobie na to co teraz to spotkało. Pokazuje to, że same tytuły naukowe nie gwarantują uczciwości. Pan rektor z poza biurka rektoratu nie widział człowieka i to się zkemscilo. W okresie rzędów Pana rektora roztastał się tylko jemu bliski kierunek inne były likwidowane. Ludzie zwalnianie, zatrudniani przez lata na czas określony i to do czerwca. Oczywiście nie dotyczyło to swoich. To musiało się zemścić.

czekolada 15:29 23.12.2021

Nepotyzm, defraudacja pieniędzy, okradanie z pieniędzy i wiedzy innych, wyzysk ludzi, mataczenia, to prawdziwe imiona włodarczyka.

załamany 15:24 23.12.2021

Taka piękna uczelnia i taki śmieć na niej.

Anna Nowakowska 16:02 22.12.2021

Czy w zawodówkach są rektorzy? Co za za uczelnie zawodowe ? Albo Uniwersytety albo zawodówki.

Maskarada 22:16 21.12.2021

Wszystko idzie lawinowo jak widzę, polecam zapoznać się z innymi oszustwami Włodarczyka, o które oskarżali go jego doktoranci - Palej i Krusiec i co? I nikt im nie wierzył. Byli wyśmiewani i stali się persona non grata wśród reszty doktorantów. Plotki mówią także, że u Włodarczyka kobiety wszystko załatwiały przez łózko - warto się temu przyjrzeć, bo okaże się, że doktoraty rozdawane były w zamian za lody. Warto się zapoznać ze sprawą u jego źródła - może być ciekawie :)

Zobacz również