Kamery live
prognoza pogody

“Propagujemy naturalne piękno” – gwiazdy wspierają nową kampanię Medical Clinic Podhale

8 września 2017 10:33

W siedzibie Medical Clinic Podhale w Waksmundzie miało wczoraj miejsce wyjątkowe wydarzenie, a wszystko za sprawą własnie ruszającej kampanii I love Medical Clinic, odbywającej się przy wsparciu trzech jej ambasadorek, aktorek: Olgi Bończyk, Elżbiety Jędrzejewskiej i Joanny Kuberskiej. Celem jaki przyświeca nowej kampanii kliniki jest propagowanie naturalnego piękna, w tym m.in. medycyny laserowej. Prócz ambasadorek kampanii, wśród gości specjalnych wieczoru znaleźli się również: Maciej Kot, Rafał Kot oraz Katarzyna Nadolna - Dyrektor Generalny ITP Polska S.A.

– Jest to kolejna nasza nowa kampania – tym razem bardzo wyjątkowa, ponieważ mamy zaszczyt gościć wspaniałych ludzi, gwiazdy, które będą wspierać naszą klinikę. Nasza nowa kampania propaguje naturalne piękno. Owszem, jest u nas blok operacyjny, sale zabiegowe, cała rzesza specjalistów, o czym większość przyjaciół kliniki wie, natomiast tym razem chcemy propagować naturalne piękno, medycynę laserową. (…) Cieszę się, że możemy się po raz kolejny spotkać i cieszyć się nie tylko w kobiecym gronie. Panowie, chylę wam czoła za obecność tu dzisiaj. – mówiła, witając gości sprawczyni całego zamieszania, Anna Przygodzka – Szczepaniak, właścicielka Medical Clinic Podhale.

Otwarciu kampanii towarzyszyły wspierające ją aktorki – ambasadorki Medical Clinic Podhale: Olga Bończyk, Elżbieta Jędrzejewska i pochodząca z Nowego Targu Joanna Kuberska. Nie szczędziły ciepłych słów na temat kliniki w swoich krótkich wystąpieniach, za każdym razem podkreślając miłą, rodzinną atmosferę tego miejsca, niespotykaną nigdzie indziej. 

– Jesteśmy zaszczycone i bardzo szczęśliwe, że możemy podpisywać się pod tak piękną kliniką, która – mam nadzieję – będzie wypuszczała spod swych skrzydeł kobiety piękne, zadowolone, szczęśliwe, pełne takiego prawdziwego piękna. Przez dwa ostatnie dni małyśmy okazję korzystać z wielu zabiegów, jesteśmy tutaj dopieszczone maksymalnie i na pewno tutaj jeszcze nieraz wrócimy. Polecamy państwu serdecznie to cudowne, fantastyczne, rodzinne miejsce, bo warto – wychwalała klinikę Olga Bończyk. 

O dobrej energii i niepowtarzalności kliniki mówiła kolejna ambasadorka: 

– Takiej energii, jaka jest tutaj, takiego nastawienia do człowieka, takich pozytywnych wibracji uwierzcie mi, naprawdę mało jest w Polsce. Będziemy was reprezentować, będziemy o was mówić, będziemy korzystać z waszej energii – troszeczkę jej zabierzemy do Warszawy – mówiła Elżbieta Jędrzejewska, która zna waksmundzką klinikę już od jakiegoś czasu.

Słów uznania nie szczędziła też pochodząca z Nowego Targu Joanna Kuberska, aktualnie – jedna z gwiazd serialu “M jak miłość”:

– Jest mi podwójnie miło, że mogę tutaj z Państwem być, ponieważ jest to też moje Podhale. Z kliniką jestem od samego początku jej powstawania i każdy sukces Michała i Ani przeżywam równie mocno. Jest wiele miejsc w Polsce, ale nie każdemu miejscu udaje się uzyskać taki niepowtarzalny klimat i taką duszę, jaką ma to miejsce. Z serca dziękuję, gratuluję Państwu, którzy tworzycie tę klinikę, Państwu, którzy zaufaliście klinice. Z serca polecam. Naprawdę jest tu miło się położyć, nawet jako przysłowiowy “chory”.

Podczas eventu odbyła się ciekawa prezentacja firmy ITP.S.A. dotycząca niezwykłych możliwości jakie daje medycyna laserowa. Nie brakło też przedstawiciela wyłącznego dystrybutora nowoczesnych produktów Fotomedicus, zajmujących się fotograficzną dokumentacją medyczną, która służy do dokumentowania cudownych przemian i metamorfoz, jakie tutaj się dokonują. Była też prezentacja urządzeń służących do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, opartych na kriolipolizie, fali radiowej, termicznej oraz najnowszej technologii sfokusowanych ultradźwięków, służąca do usuwania tkanki tłuszczowej.  W trakcie wydarzenia prezentowano wszelkie nowoczesne technologie zabiegowe, z których na co dzień mogą korzystać pacjenci kliniki (w tym laser Alma Harmony XL Pro, Endermologia LPG Alliance, Venus Legacy, Scizer, fala uderzeniowa Storz Medical, Clasyss Clatuu) oraz efekty przed i po stosowaniu danych zabiegów. Ponadto pacjenci mogli skorzystać z bezpłatnych zabiegów laserowych i zabiegów modelujących sylwetkę. Chętni mogli również skorzystać z darmowych konsultacji lekarzy dermatologów oraz specjalistów medycyny estetycznej.

Na artystyczny program wieczoru złożył się recital Olgi Bończyk, który uświetnił ten ekskluzywny bankiet.

(artykuł sponsorowany)

 

NT24TV 08.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również