Kamery live
prognoza pogody

Otylia Jędrzejczak wraca do Nowego Targu!

17 maja 2023 23:31

Z inicjatywy Szkółki Pływackiej Delfin już 11 czerwca na obiektach pływalni miejskiej w Nowym Targu odbędą się całodniowe warsztaty „Otylia Swim Tour” z osobistym udziałem naszej mistrzyni olimpijskiej.

Otylia Jędrzejczak wraca do Nowego Targu!

Całodniowe warsztaty “Olimpia Swim Tour” w Nowym Targu skierowane są do młodych pływaków w wieku od 7 do 13 roku życia, ich rodziców oraz trenerów.

Zajęcia składają się z dwóch części: zajęć praktycznych w wodzie oraz zajęć na sali gimnastycznej. Dodatkowo zespół Otylia Swim Tour i Delfin – Szkółka Pływacka przygotowała dla wszystkich uczestników zajęcia z dietetyki oraz psychologii sportu, a całość dzięki ofiarności sponsorów i partnerów będzie DARMOWA dla KAŻDEGO uczestnika!

Projekt Otylia Swim Tour realizowany jest przez Fundacje Otylii Jędrzejczak. Współorganizatorami zajęć w Nowym Targu są Miasto Nowy Targ i Delfin – Szkółka Pływacka, a ich gospodarzami MCSiR Nowy Targ oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu.

Sponsorami głównymi imprezy w Nowym Targu są WOJAS i Stopiak Jakobiszyn Biznes Park, a wspierają ją także Kubiak-Pol Trade, Hotel ibis Styles Nowy Targ w Nowym Targu oraz Decathlon Nowy Targ.

Mat. Prasowy

fot. arch. nowytarg24.tv

Otylia Swim Tour w Nowym Targu

os 17.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również