Kamery live
prognoza pogody

Ogłoszono przetarg na budowę nowego “Sokoła”

Starostwo Powiatowe w Nowym Targu ogłosiło dziś przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej i budowę nowego budynku Zespołu Szkół nr 1 z salą gimnastyczną oraz rozbudowę budynku Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Jana Pawła II w Nowym Targu. Termin zakończenia całej inwestycji wyznaczono na 14 lipca 2023 roku. 

Ogłoszono przetarg na budowę nowego

Przetarg został podzielony na trzy etapy. Pierwszy – z terminem wykonania do 1 grudnia 2021 roku – obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych stanu surowego otwartego budynków. W zakres prac wchodzą tutaj m.in.  roboty ziemne, wykonanie fundamentów z izolacją i zasypką, wykonanie ścian nośnych i działowych murowanych, elementów żelbetowych, konstrukcji hali z dźwigarów z drewna klejonego, poszycia dachów wraz z niezbędnymi izolacjami, instalacji odgromowej i wodno-kanalizacyjnej podposadzkowej.

Drugi etap – z terminem wykonania do 31 października 2022 roku obejmuje wykonanie prac wykończeniowych wraz z elewacjami i instalacjami budynku szkoły i sali gimnastycznej, tj. wykonanie stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej, parapetów, podłóg wraz z posadzkami, sufitów, izolacji termicznej, elewacji i tynków wewnętrznych, montaż windy, wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, sanitarnych i centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej oraz przyłączy do budynku. 

Trzeci etap to głównie prace wykończeniowe wraz z elewacjami i instalacjami budynku Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Opiekuńczych, wyposażenie sali gimnastycznej i pomieszczeń sanitarnych we wszystkich budynkach, wykonanie zieleni, nasadzeń, skarp, murów, małej architektury, boiska z wyposażeniem i ogrodzenia. Termin zakończenia całej inwestycji to 14 lipca 2023 roku. 

Termin składania ofert upływa z dniem 16 listopada br. 

wizualizacje: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu/Facebook

Więcej na temat nowej lokalizacji dla “Sokoła” mówiliśmy w tym materiale:

Nowa lokalizacja dla „Sokoła” – przesądzona

os 30.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Misio 23:36 31.10.2020

Ciekawi mnie co za ciemna masa układała ten harmonogram. Sam projekt to ok. 5-6, a potem administracja min. 3 miechy. Już widzę jak w 3 miesiące stawiają budynek, normalnie "Asterix i Obelix Misja Kleopatra" A co do koncepcji to spuszczę na to zasłonę milczenia, takiej beznadziei dawno nie widziałem. Wgląda jak projekt studencki z 1 roku na architekturze.

Icek 23:42 30.10.2020

16dni na złożenie oferty?! Panie Faber kto i kiedy znal juz wcześniej zakres prac?! Obyście popłynęli na tej inwestycji, której nikt nie chce ani Sokol ani szkoła specjalna. Tniecie etaty w szkołach budżety szkol do praktycznie zera, żeby budować szkole ktora dziwnym trafem ma być otwarta przed wyborami?!

Zobacz również