Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanka z tytułem Miss Publiczności Województwa Małopolskiego

5 lipca 2022 10:24

Dominika Jachymiak z Nowego Targu została wybrana Miss Publiczności Województwa Małopolskiego 2022. Finał konkursu odbył się pod koniec czerwca w hotelu Swing w Krakowie. O tytuł najpiękniejszej Małopolanki w ścisłym finale rywalizowało 66 kandydatek z różnych stron województwa. 

Nowotarżanka z tytułem Miss Publiczności Województwa Małopolskiego
fot. Daniel Szura photography/organizatorzy
 

“Udało mi się dołączyć do grona top 10 oraz zdobyć tytuł Miss Publiczności Województwa Małopolskiego 2022! Jestem bardzo wdzięczna za tę przygodę oraz za ludzi których udało mi się poznać. Zdecydowanie dało mi to dużo pewności siebie i na zawsze zapamiętam chwilę ze zdjęcia. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i oddane głosy!” – dziękowała tuż  po finale konkursu świeżo upieczona Miss Publiczności. 

Dominika Jachymiak ma 25 lat i pochodzi z Nowego Targu. Z wykształcenia jest dietetykiem – w zeszłym roku ukończyła studia, uzyskując tytuł magistra dietetyki klinicznej. Tak mówiła w marcu br. o oczekiwaniach związanych z udziałem w wyborach miss: 

“Czego oczekuję od konkursu? Liczę na pozyskanie nowych znajomości, nabranie wprawy w pozowaniu do zdjęć oraz zwiększenie ogólnie pojętej pewności siebie. Po konkursie mam nadzieję pozyskać jakieś oferty dorywczej pracy jako fotomodelka, ale przede wszystkim chodzi o przeżycie fantastycznej przygody, o której będę mogła kiedyś opowiadać dzieciom.”

Cel najwyraźniej został osiągnięty. Gratulacje!

Laureatką Miss Województwa Małopolskiego została Oliwia Petryna ze Złoczewa. Przyznano cztery tytuły wicemiss, wybrano także najpiękniejszą studentkę i krakowiankę, miss internautów, gracji i elegancji oraz miss foto. 

Dominika Jachymiak w gronie finalistek Miss Województwa Małopolskiego (zdjęcia, film)

os 05.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również