Kamery live
prognoza pogody

Dominika Jachymiak w gronie finalistek Miss Województwa Małopolskiego (zdjęcia, film)

21 marca 2022 20:31

Dominika Jachymiak z Nowego Targu znalazła się w gronie 66 finalistek tegorocznego konkursu Miss Województwa Małopolskiego. Półfinały odbyły się w minioną sobotę w Krakowie, finał zaplanowano na czerwiec. 

Dominika Jachymiak w gronie finalistek Miss Województwa Małopolskiego (zdjęcia, film)

Dominika Jachymiak ma 25 lat i pochodzi z Nowego Targu. Z wykształcenia jest dietetykiem – w zeszłym roku ukończyła studia, uzyskując tytuł magistra dietetyki klinicznej.

-Specjalizuję się w dietoterapii w różnego rodzaju chorobach przewlekłych. Na co dzień pracuję jako księgowa, oprócz tego mam również grupę pacjentów, których prowadzę. Mam wiele pasji, jest to przede wszystkim sport i taniec –  mówi o sobie Dominika – Czego oczekuję od konkursu? Liczę na pozyskanie nowych znajomości, nabranie wprawy w pozowaniu do zdjęć oraz zwiększenie ogólnie pojętej pewności siebie. Po konkursie mam nadzieję pozyskać jakieś oferty dorywczej pracy jako fotomodelka, ale przede wszystkim chodzi o przeżycie fantastycznej przygody, o której będę mogła kiedyś opowiadać dzieciom.

Nowotarżanka w półfinałach Miss Województwa Małopolskiego

 

os 21.03.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również