Kamery live
prognoza pogody

Nie żyje 9-latek, który wjechał quadem pod samochód

Nie żyje 9-letni chłopiec, który w sobotę uległ poważnemu wypadkowi w Ratułowie, wjeżdżając quadem na główną drogę, wprost pod nadjeżdżające audi.  W stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w krakowskim Prokocimiu. Mimo wysiłków lekarzy, chłopiec zmarł. Według ustaleń Policji, nie miał na głowie kasku. Policja wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Nowym Targu cały czas prowadzi śledztwo, które ma wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

Nie żyje 9-latek, który wjechał quadem pod samochód

-Pozostaje wiele pytań, na które odpowie prowadzone w tej sprawie śledztwo, m.in. jak to się stało, że 9-latek w ogóle znalazł się za kierownicą quada, kto w chwili zdarzenia sprawował opiekę nad dzieckiem –podkreśla Dorota Garbacz z nowotarskiej Policji. 

Zgodnie z prawem quad może być prowadzony przez osobę posiadającą prawo jazdy kategorii AM. Takie uprawnienie można uzyskać dopiero po 14. roku życia. 

/os

Wypadek 9-latka na quadzie w Ratułowie – policja podaje szczegóły

os 20.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
anna 10:22 24.03.2019

Szkoda dziecka, ale kto kupuje 9-latkowi kłada

Rynkiwy 15:43 21.03.2019

Wielki zal...Wyrazy wspolczucia dla rodzicow. 😥

Zobacz również