Kamery live
prognoza pogody

Miasto ma nowego sekretarza

17 stycznia 2020 16:32

Nowym sekretarzem miasta został Zbigniew Strama. Zastąpi on na tym stanowisku Stanisławę Szołtysek, po tym jak po 14 latach pracy w nowotarskim magistracie odeszła ona we wrześniu 2019 roku na emeryturę. 

Miasto ma nowego sekretarza

Zbigniew Strama ma 42 lata, jego poprzednie miejsca pracy to m.in. Urząd Gminy Szaflary oraz Gminny Zespół Oświaty w Szaflarach. Studiował rachunkowość i finanse na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. 

Pan Zbigniew Strama uzyskał w postępowaniu konkursowym najwyższą ilość punktów. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się doskonałą znajomością przepisów, która gwarantuje prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań na stanowisku Sekretarza Miasta. Doświadczenie i staż pracy potwierdzają odpowiedzialność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych – czytamy w uzasadnieniu dokonanego wyboru kandydata.

„Odchodzę na emeryturę z funkcji, którą pełniłam w poczuciu osobistej satysfakcji” – pożegnanie sekretarz miasta Stanisławy Szołtysek

fot. Facebook/Zbigniew Strama

os 17.01.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również