Kamery live
prognoza pogody

Masz dwa metry wzrostu? Filmowcy poszukują dublera

23 kwietnia 2021 19:08

Producenci komedii “Zakopiańscy Dżentelmeni” poszukują wysokich mężczyzn, którzy wcielą się w dublera jednego z głównych aktorów. Niezapomniana przygoda gwarantowana.

Masz dwa metry wzrostu? Filmowcy poszukują dublera

Jak już informowaliśmy przed dwoma tygodniami, ekipa filmowa MKM Studio poszukuje chętnych do udziału w roli statystów w komedii kryminalnej “Zakopiańscy Dżentelmeni”. Teraz, jak się okazuje, na wagę złota producenci potrzebują wysokich mężczyzn.

 – UWAGA ZAKOPANE I OKOLICE! Na 5,6 i 10 maja do fabularnego filmu kostiumowego “Zakopiańscy Dżentelmeni” poszukujemy mężczyzny wzrost ok. 200 cm, który będzie dublerem głównego bohatera – piszą filmowcy, jednocześnie dodając: – WYGOLONE WŁOSY PO BOKACH NIE DOPUSZCZALNE!

Chętni na udział mogą wysyłać zgłoszenia na adres mailowy [email protected]. Maile z dopiskiem “Dubler” muszą zawierać imię, nazwisko, aktualne zdjęcie (twarz, sylwetka i profil, najlepiej zrobione tego samego dnia), numer telefonu, wiek oraz miejscowość zamieszkania. Producenci zastrzegają, że z wybranymi osobami będą kontaktować się telefonicznie.

Więcej na temat zbliżających się zdjęć do nowego filmu reżyserowanego na terenie Podhala pisaliśmy tutaj:

Potrzebni statyści do filmu. Zgłoś się do castingu online

Piotr Starmach 23.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również