Kamery live
prognoza pogody

Laureaci Powiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS – nagrodzeni

21 grudnia 2018 16:25

We wtorek, 18 grudnia 2018 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS  „ Nie daj szansy AIDS”, z udziałem Wicestarosty Powiatu Nowotarskiego Karola Skrzypca i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Targu mgr inż. Jolanty Bakalarz. Nagrody ufundowano ze środków Samorządu Powiatu Nowotarskiego.

Laureaci Powiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS - nagrodzeni

Organizatorem Powiatowego Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS” był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: Krajowe Centrum ds. AIDS i Starosta Powiatu Nowotarskiego.

„Nie daj szansy AIDS” – XVIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS

Etap powiatowy konkursu odbył się w dniu 4 grudnia 2018 r. w sali obrad Urzędu Miasta w Nowym Targu. Do udziału w konkursie przystąpiła młodzież z 25 szkół podstawowych z powiatu nowotarskiego. Według regulaminu prace oceniano w II etapach. Etap szkolny, przeprowadzany samodzielnie przez szkoły odbywał się na terenie placówek, które zgłosiły się do udziału w konkursie i wyłoniono w nim uczniów do etapu powiatowego. W etapie szkolnym łącznie udział wzięło 170 uczniów. Do etapu powiatowego przystąpiło 62 uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych.

Dwa pierwsze miejsca w XVIII edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy i AIDS/HIV zdobyli: Aleksandra Smętek ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej oraz Mateusz Bosak ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zubrzycy Dolnej. 

mat. prasowe

/os

XVIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS – rozstrzygnięta

mat. prasowe

 

os 21.12.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również