Kamery live
prognoza pogody

Jubileuszowy Jarmark – z Piaskiem, Cleo, Cugowskim i Kobranocką

14 marca 2021 08:54

Znamy gwiazdy, jakie mają wystąpić podczas XX Jubileuszowego Jarmarku Podhalańskiego, zaplanowanego na 13-15 sierpnia. Tym razem jedna z największych imprez masowych w Nowym Targu ma być organizowana wspólnie z radiem RMF. Czy w ogóle się odbędzie? Szanse nie są duże, ale MOK przygotowuje się na wypadek, gdyby obostrzenia jednak zostały poluzowane na tyle, by stało się to możliwe. 

Jubileuszowy Jarmark - z Piaskiem, Cleo, Cugowskim i Kobranocką

“Istnieje duże prawdopodobieństwo, że imprezy masowe w tym roku nie będą się mogły odbyć, bierzemy to pod uwagę, ale planujemy i jesteśmy przygotowani”  – mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Bolesław Bara. Niektórzy z artystów są już “zakontraktowani”, jednak umowy zawierają klauzulę, która nie niesie zobowiązań finansowych w przypadku, gdy koncerty z powodu epidemicznych obostrzeń nie będą mogły się odbyć. 

Zgodnie z planem, piątkowe występy muzyczne organizowane w ramach Jarmarku Podhalańskiego odbyłyby się pod hasłem “Wolnej Polski”. Na scenie mają pojawić się wówczas legendarne polskie zespoły rockowe, takie jak Kobranocka, Sztywny Pal Azji, czy Róże Europy. 

Sobota to występy gwiazd – Andrzeja “Piaska” Piasecznego i Krzysztofa Cugowskiego, ale też duży koncert pod hasłem “Krakowiacy i Górale”, w ramach którego Big Band Małopolski zagrałby wspólnie z podhalańskimi muzykami (również z zespołami góralskimi) w formule zbliżonej do znanych już i świetnie odbieranych koncertów “Nowotarżanie dla Nowotarżan”.

W ostatnim dniu jarmarku, MOK proponuje i planuje koncert Cleo – jako ukłon w stronę młodszych mieszkańców. 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury podkreśla, że niezależnie od wydarzeń muzycznych, ogromny nacisk położony zostanie na organizację strefy artystów rękodzielników oraz strefy dziecięcej. 

Więcej o planach MOK-u na 2021 rok pisaliśmy tutaj:

Huczne otwarcie i jubileuszowy Jarmark. Ambitne plany może przekreślić pandemia

os 14.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również