Kamery live
prognoza pogody

Jaki ekspres ciśnieniowy do gastronomii? Ranking modeli marki Saeco (art. sponsorowany)

28 lipca 2023 12:36

Prowadzisz lodziarnię, restaurację lub cukiernię i chcesz oferować swoim klientom doskonałej jakości kawę? Przyda ci się odpowiedni ekspres. Jaki model wybrać do gastronomii? Największe kawiarnie decydują się na specjalne ekspresy przemysłowe – jednak jeśli u ciebie kawa jest jedną z pozycji w menu, lepszym wyborem będzie dobrze oceniany model automatyczny. Sprawdź, jaki wybrać!

Jaki ekspres ciśnieniowy do gastronomii? Ranking modeli marki Saeco (art. sponsorowany)

Jaki ekspres do gastronomii – najważniejsze kwestie

Jeśli chcesz proponować klientom doskonałą, aromatyczną kawę, wybierz ekspres sprawdzonego producenta. Świetnie oceniana jest na przykład marka Saeco. Jej sprzęty są chwalone za łatwe użytkowanie i trwałość – to jedne z najważniejszych atutów, jakie mogą mieć sprzęty do gastronomii. Wiele modeli umożliwia też przygotowanie dwóch kaw jednocześnie – pomoże ci to skrócić kolejki!

Jaki powinien być ekspres do lodziarni lub cukierni? Przede wszystkim trwały, a kawa powinna być gotowa możliwie jak najszybciej. Dobrze, by był wyposażony w pojemne zbiorniki na wodę, kawę i fusy – tak, by nie trzeba było ich często opróżniać. A co ze wzornictwem? Warto, by sprzęt pasował do wnętrza, stając się elementem wystroju.

Mając taką listę kluczowych cech, znacznie łatwiej będzie ci porównywać poszczególne modele, by zdecydować, które urządzenie kupić do twojego biznesu.

Jakie inne parametry jeszcze wziąć pod uwagę? Możesz przeanalizować:

– moc;

– rodzaj kaw przygotowywanych automatycznie;

– wygodny system spieniania mleka;

– zapisywanie ustawień i personalizowanie napojów;

– dyskretną pracę;

– łatwą konserwację;

– możliwość regulacji dozownika.

W połączeniu z wymienionymi wcześniej cechami masz kompletną listę parametrów, które mogą wpłynąć na twoją finalną decyzję. Z jakim wydatkiem powinieneś się liczyć? Modele Saeco zaczynają się od ok. 2000 zł, sięgając ok. 6500 zł. Z pewnością znajdziesz coś w swoim budżecie – zwłaszcza, jeśli sprzęt ma ci się wkrótce zwrócić.

Polecane modele Saeco do gastronomii

Sprawdź najlepiej oceniane modele Saeco, które sprawdzą się także w niewielkiej gastronomii. Każdy z nich zbiera pozytywne oceny użytkowników, którzy chwalą łatwą obsługę, trwałość i ciekawy design.

SAECO SM8889/00 Xelsis Suprema – sprzęt za ok. 6500 zł to dobry wybór, jeśli nie chcesz iść na kompromisy. Automatycznie przygotujesz m.in. americano, cafe au lait, caffe latte, caffe lungo, cappuccino, doppio, espresso, espresso macchiato, flat white, latte macchiato, macchiato, ristretto. Technologia BeanMaestro precyzyjnie dopasuje ustawienia parzenia kawy, by wydobyć z ziaren doskonały aromat. Z kolei CoffeeEqualizer Touch+ pozwoli dokładnie personalizować ustawienia napoju. Dwie filiżanki jednocześnie? Z LatteDuo to możliwe! Sprzęt wyposażony jest w moduł Wi-Fi dla pobierania regularnych aktualizacji.

SAECO SM8785/00 Xelsis Deluxe – kolejny świetnie oceniany sprzęt, tym razem za ok. 5500 zł. Automatycznie przygotujesz wiele napojów – m.in. americano, cafe au lait, caffe latte, caffe lungo, cappuccino, doppio, espresso, espresso macchiato, flat white, latte macchiato, macchiato, ristretto. Znajdziesz tu wszystkie innowacje opisane przy wcześniejszym modelu, w tym wygodny system przygotowywania dwóch kaw jednocześnie, czyli LatteDuo!

SAECO SM6680/00 Gran Aroma Deluxe – to model za ok. 4000 zł, który cechuje się długą listą automatycznie przygotowywanych kaw: americano, cafe au lait, caffe latte, caffe lungo, cappuccino, espresso, espresso macchiato, latte macchiato, macchiato, ristretto. Ustawienia możesz zapisać w jednym z sześciu profili użytkownika. Parametry kawy wygodnie zmienisz dzięki CoffeeEqualizer Touch. Dwie kawy jednocześnie przygotujesz w kilka chwil – to zasługa LatteDuo. Klient chce mocniejszej kawy? Skorzystaj z funkcji ExtraShot!

Chcesz odkryć inne modele tej marki? Sprawdź ekspresy ciśnieniowe Saeco w sklepie MediaMarkt i wybierz urządzenie idealne do twojej gastronomii!

redakcja 28.07.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również