Kamery live
prognoza pogody

Mieszkańcy Lipnicy Wielkiej w programie „Gospodarze – czym chata bogata” w Telewizji WP

9 marca 2023 21:28

„Gospodarze – czym chata bogata” to nowy serial dokumentalny, w którym przedstawione jest oblicze polskiej agroturystyki z perspektywy prowadzących ją ludzi. Gospodarze to lokalni patrioci z różnych, wyjątkowych zakątków Polski – Beskidów, Roztocza, Kociewia, Borów Tucholskich czy Mazur. Bohaterami 2. odcinka serialu będą Iwona i Bandi z agroturystyki „Bajka” w gminie Lipnica Wielka. Program z ich udziałem będzie można obejrzeć 11 marca o godzinie 20:50 w Telewizji WP!

Mieszkańcy Lipnicy Wielkiej w programie „Gospodarze – czym chata bogata” w Telewizji WP

W programie widzowie zobaczą codzienne życie, pracę i pasje ludzi zajmujących się agroturystyką. Dowiedzą się, jak radzą sobie w biznesie, który do łatwych nie należy. Prowadzenie agroturystyki to oddanie i życie w pełnym poświęceniu dla swoich gości. Jednak to także piękne relacje z letnikami, niezwykłe, ale ulotne momenty.

Za produkcję programu „Gospodarze – czym chata bogata” odpowiada Constantin Entertainment Polska. Program można oglądać w każdą sobotę o godz. 20:50 w Telewizji WP.

Bajka” to miejsce z budującą historią powrotu do swoich korzeni, które dały Iwonie – właścicielce gospodarstwa – upragniony spokój. Siedemnaście lat temu Iwona postanowiła zmienić swoje życie i powróciła w rodzinne strony swojej mamy. Tu na Orawie pod Babią Górą spełnia swoje marzenia o agroturystyce. Jej agroturystyka stale się powiększa, bo Iwona wraz z rodziną wkłada całe serce by stworzyć bajkowy zakątek dla swoich gości.


Od tego sezonu do pomocy dołączył także syn z przyszłą synową. Bandi natomiast jest stolarzem. Młodszy syn pomaga mu w stolarni. Cała rodzina trzyma się razem, mogą na siebie liczyć. I choć taka praca wymaga to od nich sporo wysiłku i poświęcenia, nigdy się nie skarżą. Są wdzięczni za każdy bajowy dzień w swojej Bajce!

Oprócz „Bajki” widzowie będą mogli śledzić losy właścicieli agroturystyk takich jak „Pod Lasem” (Zwierzyniec), „Ranczo Ostrowite” (Lniano), „Agroturystyka i Winnica pod Orzechem” (Miradowo), „Ustronne Siedlisko” (Zyndaki).

mat. nadesłane

os 09.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również