Kamery live
prognoza pogody

Dzień dziecka w Parku Miejskim w Nowym Targu

1 czerwca 2024 18:47

Organizowany przez Miejskie Centrum Kultury, Dzień Dziecka w Parku Miejskim w Nowym Targu przyciągnął tłumy chętnych.

Dzień dziecka w Parku Miejskim w Nowym Targu

/fot. Andrzej Lach/

Dzisiejsze popołudnie w Nowym Targu było bardzo pogodne a na licznie przybyłe do Parku Miejskiego dzieci i rodziców czekała masa atrakcji przygotowana przez Władze Miasta Nowy Targ i MCK: Dmuchańce, gry i zabawy z Muzeum Drukarstwa i Muzeum Podhalańskim, atrakcje dla najmłodszych z Etnobobo, malowanie buziek, warsztaty robotyki, samochody zdalnie sterowane, warsztaty plastyczne, samochody zabytkowe na “Kole”, fotobudka 360, smaczny poczęstunek, trening siatkarski z KPS Gorce Nowy Targ, wielkie bańki, stoiska z ANS, pokazy ratownictwa PSP, stoisko Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, pokazy gimnastyczne, stoisko Nadleśnictwa Nowy Targ, stoisko Ekodoradcy i więcej.

Na scenie można było zobaczyć i usłyszeć występy: studia piosenki Septyma, zespołów regionalnych z Litwy, zespołu tanecznego Beat of Street, dziecięcego zespołu regionalnego “Mali Śwarni”, gimnastykę artystyczną, The voice-sound, taniec zumba, koncert Ciocia Tunia, koncert Anity Shira. Dodatkowo na scenie zostały wystawione spektakle teatralne.
Koncerty miały charakter charytatywny, podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka dla 2,5 rocznej Poli z Nowego Targu.

 

Andrzej Lach 01.06.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również