Kamery live
prognoza pogody

Decathlon w Nowym Targu – kiedy otwarcie sklepu?

Przełom 2021 i 2022 roku – to w tym terminie Decathlon planuje otwarcie nowego sklepu w Nowym Targu. Kilka szczegółów dotyczących tej inwestycji zdradza nam rzecznik prasowy znanej sieci sklepów ze sprzętem sportowym. 

Decathlon w Nowym Targu - kiedy otwarcie sklepu?

Wizualizacja obiektu dzięki uprzejmości Korn & Szlachtowski & Szatko Architekci

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców szybko postępującą inwestycją, jaka od kilku miesięcy realizowana jest przy ul. Szaflarskiej, zapytaliśmy przedstawiciela firmy o planowaną datę otwarcia sklepu, ale też kilka innych szczegółów związanych z asortymentem, czy planowanym zatrudnieniem. 

Sklep w budowie, sierpień 2021

 

-Misją Decathlon jest umożliwianie uprawiania sportu jak najszerszej grupie osób. To dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych sklepów – mówi Wojciech Kozłowski, rzecznik prasowy Decathlon Polska – Już wkrótce otwieramy nowe miejsce – na przełomie 2021 i 2022 powstanie sklep Decathlon w Nowym Targu. Na powierzchni ok. 1750m2 znajdzie się asortyment do wielu dyscyplin sportowych – sprzęt będzie dopasowany do lokalnej specyfiki, a szczegółowe informacje będziemy mogli podać bliżej otwarcia. Wtedy też przybliżymy Państwu nasz plan zatrudnienia.

Koło Lidla ma powstać Decathlon

os 05.08.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

3 komentarze
Zakopiańczyk 16:03 05.11.2021

Super.... Informacje są tak szczegółowe że lepiej było zaczekać z tym artykułem, aż redakcja dowie się czegoś konkretnego, a nie tworzyć kolejny clickbaitowy bełkot. NIE POPISALIŚCIE SIĘ!

NowyTarg24.tv 20:19 07.11.2021

Następnym razem bardziej się postaramy ;)

Czytelnik. 17:57 05.08.2021

Noo...bardzo obszerne i cenne informację. Wręcz śledztwo Szanownej redakcji 🙂

Zobacz również