Kamery live
prognoza pogody

Ciąg dalszy utrudnień na ul. Królowej Jadwigi. Od 18 maja rusza kolejny etap robót

16 maja 2022 18:33

Od środy, 18 maja na czas wykonywania wyniesionego skrzyżowania u zbiegu ulic Królowej Jadwigi i Krzywej (ok. 3 tygodni) zostanie ono całkowicie zamknięte dla ruchu. W tym okresie zaplanowany jest objazd ul. Szaflarską, Alejami Tysiąclecia oraz ul. Kilińskiego.

Ciąg dalszy utrudnień na ul. Królowej Jadwigi. Od 18 maja rusza kolejny etap robót

Ogłoszenie UM Nowy Targ o utrudnieniach drogowych:

“W związku z kontynuacją prac prowadzonych przy przebudowie przejść dla pieszych na ul. Królowej Jadwigi na odcinku od skrzyżowania z ul. Krzywą do skrzyżowania z ul. Kilińskiego w Nowym Targu zleconą przez Urząd Miasta, w imieniu wykonawcy inwestycji Firmy Kiernia Spółka z o. o. oraz zarządców sieci i infrastruktury technicznej informuje się, że w kolejnym etapie robót od dnia 18.05.2022 r. wystąpią następujące utrudnienia w ruchu drogowym na przedmiotowym odcinku ulicy:

Na czas wykonywania wyniesionego skrzyżowania, zostanie ono całkowicie zamknięte. W tym okresie zaplanowany jest objazd ul. Szaflarską, drogą krajową nr 49 al. Tysiąclecia oraz ul. Kilińskiego.

W celu umożliwienia ruchu na os. Topolowe odcinek ul. Królowej Jadwigi (od ul. K. Wielkiego do ul. Krzywej) będzie tymczasowo dwukierunkowy, a ustawienie miejsc postojowych znajdujących się w Strefie Płatnego Parkowania po południowej stronie ulicy zostanie zmienione na równoległe (opłata za parkowanie będzie nadal obowiązywała).

Lokalizacja przystanku autobusowego z ul. Krzywej przy Miejskim Centrum Kultury została przeniesiona na al. Tysiąclecia (na wysokości dworca autobusowego) oraz dodatkowo dla MZK tymczasowo wyznaczona na ul.  Królowej Jadwigi.

Roboty prowadzone będą w godzinach od 6:00 do 17:00.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy mieszkańców i kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami wynikającymi ze zmiany organizacji ruchu. Jednocześnie w imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.”

 

Dla bezpieczeństwa pieszych – przebudowa przejść z rządową dotacją

os 16.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również