Kamery live
prognoza pogody

36-letni mieszkaniec Jabłonki bił i dusił swoją żonę. Usłyszał zarzuty

13 lutego 2023 13:00

Dozór Policji, zakaz kontaktowania i zbliżania się do żony oraz nakaz opuszczenia lokalu na trzy miesiące – to środki, jakie wobec domowego agresora z gminy Jabłonka zastosował prokurator. Mężczyzna w stanie nietrzeźwości pobił swoją żonę, podczas gdy w domu przebywało dziecko. Za przemoc domową grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat. 

36-letni mieszkaniec Jabłonki bił i dusił swoją żonę. Usłyszał zarzuty

8 lutego br. około godziny 14, policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonce zostali wezwani na interwencję domową, w związku z awanturowaniem się nietrzeźwego męża. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali agresywnego 36-latka, który pobił swoją żonę.

-Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, bił i dusił kobietę powodując u niej liczne stłuczenia i zasinienia. W domu znajdowało się małe dziecko – relacjonuje podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu – Swoim agresywnym zachowaniem mężczyzna stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia domowników.

36-latek został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w nowotarskiej komendzie. Policjanci zebrali materiał dowodowy i domowy agresor trafił przed oblicze prokuratora, gdzie usłyszał zarzut znęcania. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, zakazu kontaktowania się oraz zbliżania do swojej żony oraz nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo znęcania grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

źródło: KPP Nowy Targ

 
os 13.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również