Kamery live
prognoza pogody

Zobacz jak może wyglądać sala gimnastyczna przy SP2 ! (wizualizacje)

Miasto ogłosiło przetarg  na wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo- kosztorysowej dotyczącej budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Targu. Dokumentacja powstanie w oparciu o istniejący projekt koncepcyjny. Budowa nowej sali wraz z zapleczem będzie wiązała się z demontażem istniejącego boiska asfaltowego, budową nowych zjazdów m.in. z ul. Józefczaka oraz wyburzeniem fragmentu istniejącego budynku szkoły. Nowy obiekt ma być także maksymalnie energooszczędny. 

Zobacz jak może wyglądać sala gimnastyczna przy SP2 ! (wizualizacje)

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, która pozwoli następnie na ogłoszenie przetargu na realizację inwestycji. Budowa nowej sali nie obejdzie się bez częściowych rozbiórek i sporych zmian w otoczeniu szkoły. Ingerencja będzie dotyczyła jednak głównie terenu “starych” asfaltowych boisk leżących bezpośrednio przy budynku. 

Projekt budowlany ma uwzględniać dostęp do szerokopasmowego internetu oraz wysokie standardy w zakresie energooszczędności i racjonalnie niskiego zużycia energii w trakcie eksploatacji. Chodzi m. in. o wyposażenie obiektu w system BMS sterujący systemami grzewczymi, oświetlenia, wentylacji i klimatyzacji oraz monitorujący zużycie mediów, a także zastosowanie technologii „pasywnej”, takiej jak fotowoltaika, chłodzenie,czy  ruchome żaluzje automatycznie sterowane. 

Oferty na wykonanie dokumentacji można składać do 22 lipca br. 

os 13.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Oskar 10:47 15.07.2022

Fajnie kończe tą szkołe i wchodzą fajne "remonty".

A 15:48 13.07.2022

Płaskie dachy w naszym regionie to chyba pomyłka

Zobacz również