Kamery live
prognoza pogody

Znaleziono ciało poszukiwanego 17- latka

7 października 2017 10:51

W dniu wczorajszym ok. godz. 11.40 jeden z patroli przeszukujący eksponowany teren pod ścianami Sokolicy w Pieninach, odnalazł ciało poszukiwanego od kilku dni siedemnastolatka. Niestety młody mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości i zmarł w skutek odniesionych obrażeń. Ratownikom pozostał bardzo smutny obowiązek transportu ciała w dolinę.

Znaleziono ciało poszukiwanego 17- latka

17-latek poszukiwany był od kilku dni w całym rejonie. O pomoc w jego znalezieniu prosiła sądecka Policja, na terenie całego regionu, również Nowego Targu zawisły plakaty z jego wizerunkiem, głośno o poszukiwaniach było w mediach. Z uwagi na wskazania,że chłopak mógłby udać się w góry, ratownicy GOPR wraz z pracownikami PPN oraz policją sprawdzali możliwe lokalizacje, które mógłby odwiedzić zaginiony chłopak. Podczas 4 dniowych poszukiwań dokładnie sprawdzone zostały okolice szlaków w Pienińskim Parku Narodowym, polan oraz najbardziej prawdopodobnych miejsc. W akcji brało udział 13 ratowników GOPR, pracownicy PPN, policja. 

Okoliczności zdarzenia są badane przez Policję.

Fot. Marek Majerczak/PPN

źródło: facebook.com/GP.GOPR/

NT24TV 07.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również