Kamery live
prognoza pogody

Zmiana organizacji ruchu na ul. Podhalańskiej – trwają konsultacje społeczne

7 kwietnia 2023 19:21

W związku z wnioskami mieszkańców i ustaleniami na Komisji Finansów, Gospodarki Komunalnej i Rozwoju, Burmistrz Miasta Nowy Targ prosi mieszkańców o wyrażenie opinii w zakresie ewentualnego wprowadzenia  zmian w istniejącej organizacji ruchu na ul. Podhalańskiej – na odcinku od pl. Evry do ul. Ku Studzionkom. Zmiany miałyby na celu poprawę płynności ruchu drogowego w tym rejonie.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Podhalańskiej - trwają konsultacje społeczne

Propozycje zmian wskazane zostały na załączonym planie sytuacyjnym, a obejmują:

  • wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od pl. Evry do ul. Ku Studzionkom, w tym przypadku możliwy będzie dojazd jedynie od strony południowej ulicy,
  • wyznaczenie miejsc postojowych równoległych w całości na jezdni, w tym przypadku mogą wystąpić utrudnienia związane z wyjazdem pojazdów znajdujących się po drugiej stronie jezdni, zaparkowanych prostopadle poza wyznaczonymi na planie sytuacyjnym miejscami postojowymi – pozostawiona szerokość pasa ruchu na jezdni to 3,80-4,00m,
  • aktualizację oznakowania na skrzyżowaniach pl. Evry z ul. Podhalańską i ul. Ku Studzionkom z ul. Podhalańską.

Wnioski lub uwagi prosimy przesłać najpóźniej do 28.04.2023 r., drogą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ lub drogą elektroniczną na adres [email protected] bądź osobiście w pokoju nr 226.

os 07.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również