Kamery live
prognoza pogody

Złodziej zatrzymany

14 lutego 2017 13:50

Nowotarscy policjanci zatrzymali mieszkańca Łodzi, który został zatrzymany przez pracowników sklepu na kradzieży artykułów spożywczo-przemysłowych.

Złodziej zatrzymany

– Do zdarzenia doszło w dniu 12 lutego 2017 roku około godziny 18:00 w jednym ze sklepów na terenie Nowego Targu – relacjonuje Roman Wolski, rzecznik prasowy nowotarskiej policji. – Sprawca został zatrzymany przez pracowników sklepu, gdy kilkukrotnie wchodził i wychodził ze sklepu wynosząc towary i układając je na ławce przed sklepem.

Po przekazaniu policjantom okazało się, że 62 letni mieszkaniec Łodzi wyniósł ze sklepu rzeczy na ponad 810 złotych. Skradziony towar przekazano za pokwitowaniem kierownikowi sklepu. Następnie w toku dalszych czynności zatrzymany 62 latek przyznał się jeszcze do kradzieży pozostawionego portfela wraz z dokumentami na łączna kwotę ponad 500 złotych w dniu 10 lutego br. na terenie Nowego Targu. W związku z powyższym został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

NT24TV 14.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również