Kamery live
prognoza pogody

Zibi z Oskarem!

Znają go chyba wszyscy, gdyż nie opuszcza żadnych ważnych wydarzeń w mieście, jest zawsze i wszędzie. W marynarce, z nieodłącznym aparatem w ręce, jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w Nowym Targu. Zbigniew “Zibi” Krauzowicz, fotograf i pracownik Wydziału Promocji Urzędu Miasta Nowy Targ, otrzymał właśnie…statuetkę Oskara dla Najlepszego Fotografa. Zibi, gratulacje!

Zibi z Oskarem!

W obecności Pani Burmistrz Nowy Targ Joanny Iskrzyńskiej -Steg, statuetkę Oskara wręczył Zbigiewowi Krauzowiczowi Zarząd Stowarzyszenia Podhalańska Iskierka Nadziei. To nagroda dla Najlepszego Fotografa za kilka lat współpracy przy obsłudze imprez charytatywnych dla podopiecznych Stowarzyszenia. 

Opublikowany przez Janinę Kingą Baniowską Środa, 11 grudnia 2019

Oscar został zakupiony w ubiegłym miesiącu w Hollywood podczas oficjalnej wizyty Stowarzyszenia w Stanach Zjednoczonych wraz z “Harnasiami”, którzy brali udział w występach na uroczystościach Związku Podhalan w Północnej Ameryce.

Opublikowany przez Janinę Kingą Baniowską Środa, 11 grudnia 2019

źródło: Facebook, Miasto Nowy Targ

os 13.12.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Elżbieta 13:02 13.12.2019

Brawo!!!! Gratulacje Zbyszku dla Ciebie, zawsze jesteś, zawsze starasz się wszystko uwiecznić. Cieszę się, że zostałeś doceniony. Elżbieta B.

Zobacz również