Kamery live
prognoza pogody

Zdolne chłopaki. „Czerkawski Cup” dla „Szarotek” !!

Młodzi zawodnicy MMKS Podhala Nowy Targ z rocznika 2009 i młodsi pierwszy raz w historii wygrali prestiżowy Turniej „Czerkawski Cup”. Finał V już edycji z udziałem 9 drużyn rozegrano dzisiaj na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.
Zdolne chłopaki.  „Czerkawski Cup” dla „Szarotek” !!

Podopieczni Rafała Sroki po trofeum sięgnęli w wielkim stylu, wygrywając wszystkie mecze począwszy od eliminacji aż po turniej finałowy.
W finale młode „Szarotki” najpierw w grupie wygrały kolejno: 4:1 z Legią Warszawa, 7:2 z Niedźwiadkami Sanok, 3:1 z Sokołami Toruń i 6:5 z JKH GKS Jastrzębie. W półfinale nowotarżanie pokonali 2:1 Zagłębie Sosnowiec a w meczu o „złoto” ponownie spotkali się z drużyną z Jastrzębia, wygrywając tym razem 3:1.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. To dla tych młodych chłopaków duży sukces. Zasłużyli sobie. Bardzo ciężko i sumiennie na niego zapracowali. Przyznam, że po cichu liczyłem na finał, ale ten złoty medal dla mnie samego jest małym zaskoczeniem – przyznał trener Podhala, Rafał Sroka.

Skład zwycięskiej drużyny: Bartosz Parszywka, Alex Szlachtowski – Karol Kalata, Gabryś Wsół Kuba Szlembarski, Kacper Kwak, Eryk Duda, Patryk Węglarczyk, Filip Cionżyński, Igor Kosmal, Mieszko Szlachtowski, Hubert Kowalski, Maciek Marek, Miłosz Rzeczkowski, Kacper Łapsa, oraz Kamil Bocheński.

Indywidualnie wyróżnienie spotkało Gabriela Wsóła (najlepszy zawodnik turnieju) oraz Bartosza Parszywkę (najlepszy bramkarz).  Nagrody drużynowe i indywidualne wręczał sam Mariusz Czerkawski, pomysłodawca i główny organizator Turnieju

Fot. Archiwum drużyny

Maciej Zubek 18.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Tata dziecka bez talentu 11:22 20.02.2019

Zwycięstwo tych chłopców to w dużej mierze zasługa rodziców którzy inwestują w swoje dzieci duże pieniądze wożąc ich po turniejach za granica oraz campach ze strony trenera i działaczy nie ma współpracy a laury zbierają oni.A organizacyjnie chwytają wszystkie sroki za ogon.

Zobacz również