Kamery live
prognoza pogody

Zderzenie na Alejach Tysiąclecia

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z ul. Szaflarską. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Zderzenie na Alejach Tysiąclecia

fot. Czytelnik Czarek

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia oraz ul. Szaflarskiej doszło po godz. 15. Na miejscu pracują już funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, ustalając przyczyny stłuczki. Nie ma na razie informacji, aby ktokolwiek w wyniku uderzenia doznał obrażeń.

Tymczasem zaledwie dzień wcześniej w tym samym miejscu doszło do podobnego wypadku. Kierowca BMW stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi i uderzył w zaparkowany pojazd, niszcząc jednocześnie ogrodzenie jednej z posesji.

-Kierujący samochodem marki BMW mieszkaniec Nowego Targu nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego wpadł w poślizg, uderzając w samochód marki Porsche, który to uderzył w zaparkowany samochód marki Peugeot, który następnie uderzył w posesję. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem – relacjonowała Dorota Garbacz z nowotarskiej policji.

 

Piotr Starmach 17.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Cesio 21:25 17.11.2022

zdjęcie nie do tego komentarza...to inne zdarzenie niż te co opisujecie miśki....inny dzień zdarzenia ale faktycznie to samo skrzyzwoanie

Zobacz również