Kamery live
prognoza pogody

Zbliża się Turbacz Winter Trail – przepiękne widoki i rywalizacja w zimowej odsłonie

6 lutego 2023 17:55

Turbacz Winter Trail po raz 9. zawita do Nowego Targu na Długą Polanę, jak zawsze w drugi weekend lutego, czyli 11-12 lutego 2023. Wydarzenie współorganizowane jest przez Miasto Nowy Targ pod patronatem honorowym Ministra Sportu i Turystyki.

Zbliża się Turbacz Winter Trail - przepiękne widoki i rywalizacja w zimowej odsłonie

Turbacz Winter Trail to zimowy bieg górski na kilku dystansach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. 2 dni pełne wrażeń – 7 formuł do wyboru, od 5 do 47 kilometrów, formuła dla biegających z czworonożnymi przyjaciółmi oraz dla osób niepełnosprawnościami, w sobotę główne dystanse, a w niedzielę Walentynki na sportowo z pięknymi widokami oraz najszybsze zimowe ściganie – Turbacz Downhill.

W sobotę start oraz meta wszystkich dystansów zlokalizowane będą na Długiej Polanie na terenie Miasta Nowy Targ, natomiast w niedzielę start zlokalizowany będzie w miejscowości Waksmund w Gminie Nowy Targ, która jest Partnerem wydarzenia, natomiast meta na Długiej Polanie.

Biuro Zawodów zlokalizowane będzie w Hotelu Gorce, skąd uruchomiona zostanie komunikacja zbiorowa na Długą Polanę.

Turbacz Winter Trail to niezwykle urokliwe trasy, sportowa rywalizacja, ale też możliwość aktywnego spędzenia weekendu w górach z rodziną czy grupą znajomych, połączone z relaksem i After Party w Termach Gorący Potok, do których wejściówka znajdzie się w każdym pakiecie startowym (do wyboru 2 rodzaje voucherów). Dzięki wsparciu sklepu Kaufland Myślenice przy Schronisku na Turbaczu na Zawodników czekać będzie bardzo dobrze zaopatrzony punkt żywieniowy.

Partnerem technicznych wydarzenia jest marka Mizuno, która przygotowała dla Zawodników wiele nagród:

– na wszystkich Zawodników dystansu Mizuno Nocna Dycha oprócz standardowych Turbaczowych pakietów (opaska, voucher na Termy Gorący Potok) czekają również czapki zimowe oraz plecako-worki marki MIZUNO

– na najlepszych Zawodników klasyfikacji generalnej (miejsca 1-3) dystansu Mizuno Nocna Dycha wśród kobiet i mężczyzn czekają nagrody finansowe ufundowane przez markę MIZUNO‼

1 miejsce – 500zł

2 miejsce – 300zł

3 miejsce – 200zł

– na najlepszych Zawodników klasyfikacji generalnej (miejsca 1-3) wszystkich dystansów wśród kobiet i mężczyzn czekają nagrody rzeczowe marki Mizuno.

Ponadto w puli również nagrody od: Term Gorący Potok, Teekanne, Dr. Bacty, Galalit Office Park Myślenice, Miasta Nowy Targ, Gminy Nowy Targ, Health Labs, MCSiR Nowy Targ, Hotelu Ibis Styles Nowy Targ, Hotelu Gorce, WINNER Beef House Nowy Targ,

Na wszystkich Zawodników oprócz pięknych widoków i sportowych emocji, czekać będzie losowanie nagród oraz After Party w Termach Gorący Potok.

Dystanse do wyboru:

11.02:

 Mizuno Nocna Dycha 10 km

Zimna Połówka 21 km

dystans ultra AK-47 km

Zimna Połówka Bez Barier 21 km, czyli dystans dla osób z niepełnosprawnościami

TWT na 6 Łap, czyli 21 km dla miłośników biegania z psami

12.02:

 Turbaczowe Love & Gorący Potok, czyli Walentynkowy bieg dla par na dystansie 6 km

 Turbacz Downhill Winter

Biegi o różnej porze dnia, wyjątkowe medale, piękne widoki, niezapomniane wrażenia.

Winter is coming – Turbacz is coming – Nie może Cię zabraknąć‼

Zapisy: https://b4sportonline.pl/turbacz_trail/

Regulamin: https://turbacztrail.pl/regulaminy/

Facebook: https://www.facebook.com/TurbaczTrail

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/1554483805069722/

os 06.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również