Kamery live
prognoza pogody

31. Finał WOŚP w Nowym Targu

29 stycznia 2023 10:12

29.01.2023 roku już po raz trzydziesty pierwszy w Polsce i na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tematem przewodnim tegorocznej zbiórki jest hasło “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” Na obszarze działania Podhalańskiego Sztabu WOŚP Akcja Serca z Nowego Targu kwestować będzie 130 Wolontariuszy. Będzie ich można spotkać w Nowym Targu, a także w Białce Tatrzańskiej, Białym Dunajcu, Czarnej Górze, Czarnym Dunajcu, Jurgowie, Ludźmierzu, Łopusznej i Zagórze. 

31. Finał WOŚP w Nowym Targu

29.01.2023 w godzinach 11-15 zapraszamy do Hali  Sportowej Gorce przy Alejach Tysiąclecia. Tam zlokalizowane są Finałowe atrakcje dla małych i dużych. Będzie można skorzystać z wiedzy Stowarzyszenia Surwiwalowego czy strzelnicy airsoft, podszkolić w udzielaniu pierwszej pomocy, skonsultować z podologiem problemy stóp, czy zjeść pyszną watę cukrową. Dla dzieci atrakcje zapewni Harcownia.pl- będą liczne animacje, malowanie buziek, zabawy i Kinder bal. O oprawę muzyczną imprezy zadba DJ Łysy.

A najwytrwalszych, jak co roku, Stowarzyszenie Kropla zaprasza do akcji honorowego krwiodawstwa. Wesprzeć 31. Finał można również wrzucając pieniądze do Puszek Stacjonarnych, które znajdą Państwo w Nowym Targu w Studio Tatuażu Na Czarnym Szlaku Tattoo, Restauracjach Deja Vue, Jump Planet, Medica Per Pedes, RTX Tornado Adam Rychatrczyk, Sklepach Delikatesy Centrum i Sezamek w Białym Dunajcu, Lord w Poroninie oraz w American Dream w Zaskalu, ENJOY Zakopane (Krupówki 4a).

Zapraszamy również do udziału w aukcjach w serwisie aukcje.podhale24.pl oraz allegro.pl- dzięki naszym Darczyńcom tegoroczną zbiórkę można wesprzeć licytując Czapki 31. Finału WOŚP wykonane przez Jack Headwear, fantastyczne vouchery i finałowe gadżety takie jak koszulki, magnesy czy kalendarze.

Przypominamy, że każdy nasz Wolontariusz ma ze sobą identyfikator ze zdjęciem, puszkę z banderolami i serduszka. Wszystkie te atrybuty mają aktualne daty i grafikę. Nie kwestujemy do puszek domowej roboty, reklamówek czy innych wynalazków. Poza nauczycielami będącymi opiekunami grup, wszyscy Wolontariusze to osoby w wieku niewiele wyższym niż 30 lat. Jeżeli zauważą Państwo kogoś podszywającego się pod Wolontariusza, bardzo prosimy o kontakt ze Sztabem lub bezpośrednio z Policją.

mat. prasowy Podhalańskiego Sztabu WOŚP

os 29.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również