Kamery live
prognoza pogody

Zatrzymano kolejnego złodzieja rowerów

4 sierpnia 2017 06:59

Nowotarscy policjanci zatrzymali kolejnego sprawcę kradzieży rowerów. 19-letni mieszkaniec Szaflar ukradł z jednej z piwnic domu w Nowym Targu rower marki Author o wartości 1000 zł. W toku przesłuchania ustalono ponadto, że zatrzymany dokonał wcześniej  kradzieży roweru marki Merida o wartości 1500 złotych również na szkodę mieszkańca Nowego Targu.

Zatrzymano kolejnego złodzieja rowerów

Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 lipca 2017 roku w Nowym Targu na terenie jednego z osiedli, gdzie nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza piwnicy, skąd skradł rower marki Author o wartości 1000 złotych na szkodę mieszkanki Nowego Targu.

W wyniku podjętych czynności nowotarscy funkcjonariusze dokonali zatrzymania i osadzenia w policyjnym areszcie mieszkańca Szaflar podejrzanego o kradzież roweru. W toku przesłuchania ustalono ponadto, że zatrzymany dokonał dwa dni wcześniej kradzieży roweru marki Merida o wartości 1500 złotych również na szkodę mieszkańca Nowego Targu. Rower ten został zabezpieczony w jednym z lombardów na terenie Zakopanego. Skradziony rower zwrócono właścicielowi. Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 04.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również