Kamery live
prognoza pogody

Zaśnieżone = darmowe

Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu zniósł opłaty w strefie płatnego parkowania. Powodem okazały się zbyt obfite opady śniegu.

Zaśnieżone = darmowe

W związku z intensywnymi opadami śniegu oraz zaleganiem śniegu w obrębie Strefy Płatnego Parkowania na odcinku ul. Długiej – Strefa P6 /od ul. Jana Kazimierza do ul. Krzywej/ prosimy kierowców o nieuiszczanie opłat za postój w strefie na tym odcinku do czasu usunięcia zalegającego śniegu – głosi komunikat Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu. Co więcej, urzędnicy poradzili przekierować samochody w inną część śródmieścia. – Bardzo prosimy o korzystanie z parkingów przy Miejskiej Hali Lodowej oraz parkingu przy ul. Kościuszki, obok Powiatowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.

Wciąż nie ma informacji kiedy zalegający śnieg na ulicach miasta zostanie wywieziony. Więcej informacji na temat zimowego utrzymania dróg przeczytacie tutaj: https://nowytarg24.tv/wywozka-sniegu-jeszcze-nie-teraz/

 

/ps/

Piotr Starmach 04.01.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Rybant 23:50 04.01.2019

Cały rok bierzecie pieniądze za parkowanie to na bieżąco powinni organizować odśnieżanie. Co mi z tego że przez kilka dni bezpłatne jak i tak nie ma gdzie parkować....

Zobacz również