nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Zaległości są, konfliktu nie ma

Marcin Jurzec: – Owszem, pojawiły się zaległości trzytygodniowe ze względu na opóźnienie funduszy z Urzędu Miasta, ale dotacja, którą posiłkujemy się w styczniu została przyznana i zaległości zostaną na dniach uregulowane. Ponadto zaznaczam że nie ma żadnego konfliktu na linii zarząd drużyna, a tym bardziej zarząd trener. Nie mam pojęcia skąd wzięły się takie plotki. One nie służą drużynie, która jak widać, dobrze wykonuje swoją robotę. Skupiamy się wszyscy na wyznaczonych sobie wcześniej celach. Zostały nam do rozegrania jeszcze dwa mecze rundy zasadniczej, później niepotrzebna przerwa i czekamy z niecierpliwością na fazę play off .

Jarosław Różański: – Sprawa została wyolbrzymiona. Owszem wobec nas zawodników są zaległości, ale wedle ustaleń z prezesem przed pierwszym meczem w play-off ma być wszystko uregulowane. I tego się trzymamy. A jak będzie, to czas pokaże. Teraz koncentrujemy się na ostatnich meczach jakie nam zostały w sezonie zasadniczym, a potem na przygotowaniach do play-off 

fot. Maciej Zubek 

1 5

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Tatuś

Styczeń 28, 2019, o 13:58:33

Dlatego kto myśli zapisać dziecko na hokej w Nowym Targu niech się dobrze zastanowi zarząd MMKS dotowanego z miejskiej kasy czyli naszej upomina rodziców i narzuca jak ma się toczyć kariera dziecka trenerzy pseudo oceniają dzieci w wieku 12 lat ze się nie nadają do hokeja gdzie jeszcze nie tak dawno dzieci w tym wieku zaczynały uczyć się jeździć zabierają dzieci na wyjazdy a potem dzieci siedzą na ławie i marzną przecież za każdy wyjazd płacimy z własnej kieszeni żeby dziecko sobie posiedziała i zmarzło widziałem ze trener Sroka odpowiada na komentarze proszę by się ustosunkował do tego.

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna