Kamery live
prognoza pogody

Zaginęła 16-letnia Julia Laskowska z Murzasichla

14 lutego 2023 09:11
Tatrzańscy policjanci poszukują 16-letniej Julii Laskowskiej, zam. ostatnio w Murzasichlu gmina Poronin. Zaginiona w dniu 13 lutego 2023 roku o godz. 11:00 wyszła z miejsca zamieszkania prawdopodobnie udając się do Zakopanego w celu spotkania z bliżej nieustalonymi znajomymi. Do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Telefon jakim się posługuje – jest wyłączony.
Zaginęła 16-letnia Julia Laskowska z Murzasichla
 
RYSOPIS: zaginiona ma 149 cm wzrostu jest szczupłej budowy ciała, włosy proste do ramion koloru blond, oczy koloru niebieskiego, cera jasna, nos mały normalny, uszy normalne, brak znaków szczególnych.
 
UBIÓR: ubrana w czarną bluzę z kapturem koloru czarnego nieznanej marki, kurtkę pikowaną koloru khaki nieznanej marki z kołnierzem z futra w kolorze białym, spodnie typu jeans koloru czarnego, półbuty materiałowe koloru czarnego.
 
Osoby, które znają Julię, widziały ją lub znają aktualne jej miejsce pobytu proszone są o kontakt z tatrzańską policją, adres: Komenda Powiatowa Policji w Zakopane ul. Jagiellońska 32, telefon +48478347400, lub numer alarmowy 112.
 
zdj.zaginionej
os 14.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również