Kamery live
prognoza pogody

Zadaj pytanie kandydatowi na burmistrza

Już w środę 20 marca o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się debata Nowotarskiej Telewizji Kablowej, w której udział wezmą kandydaci na Burmistrza Nowego Targu – Bartłomiej Garbacz, Maciej Tokarz oraz Grzegorz Watycha.

Zadaj pytanie kandydatowi na burmistrza

W jaki sposób zadać pytanie kandydatowi na burmistrza Nowego Targu? Są na to dwa sposoby:

Pierwszy to wejście na profil Nowytarg24.tv na Facebooku i w poniższym poście umieścić pytanie w komentarzu. Spośród wszystkich zadanych pytań wybierzemy trzy z największą liczbą polubień.

Drugi sposób to przedłożenie pytania w formie pisemnej w biurze Nowotarskiej Telewizji Kablowej. Tu z kolei liczy się kolejność – w debacie uwzględnione zostaną pierwsze trzy pytania, które zostaną nam przyniesione.

W ten sposób kandydaci podczas debaty wyborczej będą losować po dwa pytania ze wszystkich sześciu. 

ZASADY:

Pytanie musi być sformułowane w taki sposób, aby można było je zadać każdemu z kandydatów.

Pytanie nie może naruszać sfery prywatnej i rodzinnej kandydata.

Pytanie musi spełniać wymogi ogólnie przyjętej kultury osobistej i nie może zawierać manipulacji, tendencyjności, oskarżeń czy wulgaryzmów.

Kto nie będzie mógł osobiście pojawić się w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu, może obejrzeć debatę wyborczą za pomocą transmisji na żywo portalu Nowytarg24.tv. Szczegóły niebawem. 

redakcja 17.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Sławomir 12:07 20.03.2024

Gdzie i kiedy powstanie nocelgownia dla bezdomnych??

Zobacz również