Kamery live
prognoza pogody

Za kilka dni w Zakopanem ruszają zdjęcia do filmu. Statyści poszukiwani

11 maja 2021 11:32

Już za tydzień ruszają zdjęcia do komedii kryminalnej osadzonej w realiach Podhala w czasach I Wojny Światowej. Filmowcy zaznaczają, że wciąż jest miejsce dla statystów chętnych na udział w planie zdjęciowym.

Za kilka dni w Zakopanem ruszają zdjęcia do filmu. Statyści poszukiwani

Plan filmowy zaplanowany jest w dniach od 17 maja do 27 maja. “Zakopiańscy Dżentelmeni” to film fabularny, którego akcja dzieje się sto lat temu – a dokładnie w 1914 roku w Zakopanem i na terenie Podhala. W komedii kryminalnej reżyserii Macieja Kawalskiego weźmie udział czołówka polskich aktorów, m.in. Andrzej Seweryn, Tomasz Kot czy Wojciech Mecwaldowski. 

Jednocześnie producenci podkreślają, że nadal szukają wśród mieszkańców Zakopanego, Nowego Targu i innych miejscowości Podhala chętnych do wystąpienia w filmie w roli statystów.

“Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 16-70 lat, które się jeszcze nie zgłosiły a mają ochotę jako statyści wcielić się w postacie przechodniów, górali, turystów, handlarzy i przeżyć z nami niesamowitą przygodę przenosząc się do roku 1914. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcia (twarz, sylwetka, profil) numer telefonu, wiek oraz miejscowość zamieszkania, prosimy przesyłać na maila [email protected] Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie” – czytamy w komunikacie filmowców.

Sama produkcja w zamierzeniu producentów ma gwarantować widzom świetną zabawę i historię pełną zwrotów wydarzeń. “Zakopane, 1914. Czterech artystów budzi się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie. W awanturniczej, czarnej komedii, z tarapatów próbują się wykaraskać: Joseph Conrad, Stanisław Witkacy, Tadeusz Boy-Żeleński i Bronisław Malinowski” – dowiadujemy się z zarysu fabuły.

Piotr Starmach 11.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również