Kamery live
prognoza pogody

Z pozoru mało znaczące kwoty dla nas mają ogromną moc!

Powiat nowotarski zamieszkiwany jest przez ok.190 tys. ludzi. Jeżeli każdy z nich dzisiaj przeznaczyłby 35 zł, to zbiórkę również możemy zakończyć dzisiaj – pisze mama 2,5 letniej Kamilki – Trudno to sobie wyobrazić, ale 35 zł, może uratować moją Kamilkę! Ta kwota to odpowiednik Zestawu w McDonald’s czy doładowania gry internetowej. To cena drobnej przyjemności, której możesz sobie odmówić, w ten sposób darując mojemu dziecku szczęście i zdrowie. Możesz sprawić, że będzie mogła żyć tak jak inne dzieci. Możesz sprawić, że pierwszy raz raz odjedzie własnym rowerkiem, wywróci się kopiąc piłkę na osiedlowym boisku. Sprawisz, że na jej twarzy pojawi się uśmiech…

Z pozoru mało znaczące kwoty dla nas mają ogromną moc!

W momencie pisania tego postu, do celu na zbiórce mojej córeczki brakuje okolo 6,6 mln złotych.  To ogromna kwota. Dla mnie, niemożliwa do wyobrażenia. Próbuje ją sobie jednak czasami zwizualizować.

Na terenie województwa małopolskiego mieszka ok. 3,4 mln ludzi. Gdyby każdy jego mieszkaniec wpłacił 2 zł, zbiórkę moglibyśmy zakończyć dzisiaj.

Do tej pory zbiórkę wsparło prawie 28 tysięcy osób i gdyby każda z nich zechciała uczynić to jeszcze raz – wpłacając po 235,70 zł – zbiórkę także można zakończyć dzisiaj.

Powiat nowotarski zamieszkiwany jest przez ok.190 tys. ludzi. Jeżeli każdy z nich dzisiaj przeznaczyłby 35 zł, to zbiórkę również możemy zakończyć dzisiaj.

Z pozoru mało znaczące kwoty: 2 zł, 35 zł, 235.70 zł – dla nas mają ogromną moc ! Zdrowie Mojej ukochanej córeczki leży w Twoich rękach! Jest zależne od Twojego dobrego serca, od Twojej życzliwości. Trudno to sobie wyobrazić, ale 35 zł, może uratować moja Kamilkę! Ta kwota to odpowiednik Zestawu w McDonald’s czy doładowania gry internetowej. To cena drobnej przyjemności, której możesz sobie odmówić, w ten sposób darując mojemu dziecku szczęście i zdrowie. Możesz sprawić, że będzie mogła żyć tak jak inne dzieci. Możesz sprawić, że pierwszy raz raz odjedzie własnym rowerkiem, wywróci się kopiąc piłkę na osiedlowym boisku. Sprawisz, że na jej twarzy pojawi się uśmiech  Ofiarujesz nam: 2 zł, 35 zł, 235.70 zł?

Zuzanna, mama Kamilki

www.siepomaga.pl/kamila-sma

os 30.06.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Awa 20:59 30.06.2023

Dziękujemy za pomoc Kamilce 🥰

Zobacz również