Kamery live
prognoza pogody

XXI Kwesta Nowotarska – odwołana… Prośba organizatorów o wpłaty na konto

1 listopada 2020 07:13

NOWY TARG. Zarząd Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowy Targu wraz z Burmistrzem Nowego Targu z przykrością informują, że w związku z decyzją Rządu Rzeczypospolitej Polskiej dotyczącej zamknięcia cmentarzy w dniach 31. października – 2. listopada, XXI Kwesta Nowotarska NIE ODBĘDZIE SIĘ.

XXI Kwesta Nowotarska – odwołana… Prośba organizatorów o wpłaty na konto

Sytuacja ta powoduje, że w przyszłym roku nie zostaną odnowione żadne nagrobki, dlatego żeby zachować ciągłość tej dwudziestoletniej inicjatywy, apelujemy do wszystkich chętnych, którzy chcieliby wesprzeć realizowane przez Towarzystwo dzieło odnowy zabytkowych nagrobków na naszej nowotarskiej nekropolii o wsparcie – tak brzmi komunikat PTPN.

Podajemy nr konta Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowy Targu

Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA

konto: 86 8791 0009 0000 0011 3696 0001

wszystkie ewentualne wpłaty prosimy opatrzyć tytułem wpłaty „odnowa zabytkowych nagrobków”.

Dziękujemy za ofiarność.

W najbliższych dniach będziemy publikować informacje i zdjęcia o nagrobkach odnowionych ze środków XX Kwesty Nowotarskiej i przypominać powyższy nr konta.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na facebooku.

Zapałki przygotowane na XXI edycję darczyńcy będą mogli otrzymać w przyszłym roku, w pudełkach oklejonych logotypami z dwóch lat.

(asz)

Anna Szopińska 01.11.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również