Kamery live
prognoza pogody

XIX edycja Konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Nowym Targu

8 maja 2017 11:03

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XIX edycji konkursu: "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy".

XIX edycja Konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Nowym Targu

Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i dobór takich roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.

Komisja konkursowa po pierwszym przeglądzie w miesiącu czerwcu wyłoni grono wyróżniających się ogrodów osobno w kategorii posesje jednorodzinne i posesje wielomieszkaniowe, natomiast w miesiącu sierpniu dokona ponownego przeglądu celem ostatecznego wyłonienia finalistów.

Zainteresowanych gospodarzy ogródków prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ, a także na tablicach ogłoszeń znajdujących się w siedzibie urzędu i na terenie miasta.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez uczestnika konkursu karty zgłoszeniowej dostępnej na powyższej stronie internetowej oraz w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, w pok. 001 i 208.

Powyższe karty zgłoszeniowe należy w terminie najpóźniej do dnia 5 czerwca 2017r. przesłać lub dostarczyć na jeden z poniżej podanych adresów:

Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ – Wydział Kultury Sportu i Promocji – pok. 208,

Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ – Biuro Obsługi Mieszkańca (Dziennik Podawczy) – pok. 001,

lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

Serdecznie zachęcamy do podniesienia walorów estetycznych miasta Nowy Targ poprzez czynny udział w powyższym konkursie. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w formie pucharów oraz bonów towarowych.

Informacje o Konkursie.

Karta Zgłoszenia – Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu

NT24TV 08.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również