Kamery live
prognoza pogody

XIII Noc Muzeów w Nowym Targu oficjalnie otwarta

18 maja 2024 18:06

Dzisiaj o godzinie 17:00 pod budynkiem ratusza została oficjalnie otwarta XIII  Noc Muzeów w Nowym Targu. Kolejna edycja tego wydarzenia to świetna okazja dla każdego miłośnika kultury, sztuki i historii, aby spędzić ten czas na terenie nowotarskich placówek.

XIII Noc Muzeów w Nowym Targu oficjalnie otwarta

Burmistrz miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha wraz z dyrektorem Miejskiego Centrum Kultury Andrzejem Lichosytem otworzyli XIII Nowotarską Noc Muzeów. 

– Drodzy państwo dużo się dzieje, my zaczęliśmy już wczoraj, odbyły się III dni drukarstwa, zapewne wielu z was już odwiedziło nasze Muzeum Drukarstwa, jeśli nie to dzisiaj jest wyjątkowy moment aby to muzeum odwiedzić, tam mnóstwo atrakcji Pani Wiktoria Kowalczyk-Szlaga przygotowała dla całych rodzin. Dzisiaj drodzy państwo spotkaliśmy się tutaj na rozdaniu nagród konkursu plastycznego “Kim mógłbyś być 100 lat temu – zawody i zajęcia moich pradziadków” – tymi słowami zwrócił się do zebranych przed ratuszem Andrzej Lichosyt

Niesprzyjające warunki pogodowe sprawiły, że tegoroczne otwarcie nie trwało długo, jednak wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni do budynku ratusza, gdzie atrakcji nie zabraknie, pełny program na plakacie poniżej: 

Andrzej Lach 18.05.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również