Kamery live
prognoza pogody

XI Festiwal Nauki w ZSTiP w Nowym Targu (duża galeria)

30 marca 2017 11:58

Już po raz jedenasty w popularnej "metalce", czyli Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu odbył się Festiwal Nauki. Wypełniony był po brzegi ciekawymi aktywnościami, związanymi z profilami klas szkoły, ale i z prywatnymi pasjami uczniów. 

XI Festiwal Nauki w ZSTiP w Nowym Targu (duża galeria)

Festiwal ma charakter wewnętrznej imprezy szkolnej, jednak odwiedzają go również goście z zewnątrz – dziś w dość liczebnej grupie przybyli uczniowie zlokalizowanej nieopodal “dwójki”. Pokaz lotu drona, warsztaty wielkanocne, zabawa w murarza, czy geodetę, możliwość zobaczenia na żywo rycerskiej zbroi, chemicznych eksperymentów i samochodowych silników – to tylko niektóre z atrakcji, w jakich można było uczestniczyć. 

Zresztą – zdjęcia mówią same za siebie! Zachęcamy do obejrzenia galerii, a szerszy materiał z tego wydarzenia –  w najnowszym “Przeglądzie Tygodniowym” już 5 kwietnia. Zapraszamy!

NT24TV 30.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również