Kamery live
prognoza pogody

Wzmożone kontrole quadów utrudniających życie (zdjęcia)

28 czerwca 2022 21:27

Funkcjonariusze zjednoczyli siły aby pomóc mieszkańcom. Sprawdzili stan quadów, które od kilku lat utrudniają życie mieszkańcom gminy Kościelisko.

Wzmożone kontrole quadów utrudniających życie (zdjęcia)

Policja, Straż Graniczna, Straż TPN, Straż Leśna i Straż Gminna z Kościeliska ponownie pochylili się nad kwestią wypraw na quadach organizowanych w Kościelisku, Witowie i Dzianiszu. Mieszkańcy tych wiosek od lat skarżą się na uciążliwość związaną z hałasem, ale także rozjeżdżanie prywatnych dróg oraz pól.

Służby mundurowe chcąc odpowiedzieć na prośby mieszkańców ponownie przyjrzały się legalności wypraw oraz stanom technicznym pojazdów. – Uwagę zwróciliśmy między innymi na stan techniczny czterokołowców. Ten w wielu przypadkach był niewłaściwy. co miało swoje konsekwencje – informują funkcjonariusze Straży Gminnej z Kościeliska.

Od początku tego roku służby dbające o porządek na terenie gminy Kościelisko bardzo często przyglądają się czterokołowcom. Wtorkowa (28 czerwca) akcja nie będzie ostatnią zapewniają funkcjonariusze

fot. Straż Gminna Kościelisko

Redakcja 28.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również