Kamery live
prognoza pogody

Wystarczyły trzy minuty… Zuchwały nocny napad na lombard przy Szaflarskiej

4 lutego 2024 17:56

NOWY TARG. Ta akcja rozegrała się przy ul. Szaflarskiej, o trzeciej nad ranem. Samochodem przystosowanym do jazdy w trudnym terenie rabusie staranowali drzwi lombardu „Grosik finanse” przy ul. Szaflarskiej. Rabunek przedmiotów wartych ok. 80 tys. zł zajął im zaledwie trzy minuty.

Wystarczyły trzy minuty… Zuchwały nocny napad na lombard przy Szaflarskiej

Do wnętrza wpadli z siekierą. W czasie, gdy samochód cofnął i stał na chodniku, dwóch napastników kilkakrotnie wracało do niego z torbami łupów. Zuchwały napad zarejestrowały kamery monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego.

Po dokonaniu rabunku, sprawcy uciekli samochodem, jadąc pod prąd.

Komenda Powiatowa Policji prowadzi czynności procesowe, zabezpieczywszy ślady przestępstwa.  Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego włamania, są proszone o kontakt z Komendą pod numerem telefonu 47 8346 400.

Właściciel lombardu  upublicznił na profilu FB swojej firmy nagrania z monitoringu, prosząc o pilny kontakt osoby, które kojarzą użyty do napadu samochód lub sprawców. Wyznaczył też nagrodę.

Tutaj – zapis z monitoringu na FB Lombardu:

https://www.facebook.com/p/Lombard-Grosikfinanse-100063753391998/

(asz)

 

Anna Szopińska 04.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również