PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Wysokie lokaty Wiaternych w Pucharze Prezydenta Krakowa

5 października 2020 18:12

ZALEW BAGRY. Przez dwa dni zawodów, w sprzyjających warunkach pogodowych, na zalewie Bagry w Krakowie-Płaszowie, odbyło się siedem wyścigów w ramach Pucharu Prezydenta Krakowa w klasie Optimist.

Wysokie lokaty Wiaternych w Pucharze Prezydenta Krakowa

Puchar Prezydenta Krakowa to regaty zaliczane do Pucharu Polski, będące również ostatnią eliminacją do Kadry Wojewódzkiej Młodzików w żeglarstwie na rok 2021. Z Klubu Sportowego Wiaterni wystartowały trzy zawodniczki. Natalia Gąsienica–Wawrtyko zdobyła puchar za drugie miejsce w kategorii do lat 9. W kategorii open dziewcząt 5 miejsce zajęła Eliza Dudas, a 13 – Nadia Wielkiewicz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wysokie wyniki w tych i poprzednich eliminacjach zapewniły zawodniczkom awans do Kadry Wojewódzkiej Młodzików Małopolski na rok 2021. W tym sezonie poprawiły się możliwości szkoleniowe Klubu między innymi dzięki pomocy przy zakupie sprzętu ze strony Urzędu Miasta Nowy Targ i ZEW Niedzica S.A. Liczna grupa zawodników robi postępy, wyłaniają się liderzy, którzy godnie reprezentują nasz region w żeglarstwie sportowym.

Inf. prasowa opr. asz

Fot. KS Wiaterni

 

 

Anna Szopińska 05.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również