Kamery live
prognoza pogody

Wyróżnienia dla sportowców

13 kwietnia 2017 19:15
Wyciszenie Włącz dźwięk

Poznaliśmy zwycięzców 8 już edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Podhala, którego organizatorem jest portal sportowepodhale.pl przy współpracy z podhale24.pl 

Plebiscyt opierał się na głosach czytelników, którzy głosowali na swoich kandydatów za pośrednictwem SMS. 

Dodatkowo w dwóch kategoriach wyróżnienia przyznali dziennikarze obu redakcji. 

Głosem czytelników najpopularniejszym sportowcem został przedstawiciel sztuk walki Adam Abood Al Hassani z NKSW Nowy Targ. 

Tytuł Młodego Asa trafił z kolei do rąk Wiktora Czaii, który specjalizuje się w kajakarstwie i biegach narciarskich, i w obu tych dyscyplinach wiedzie prym w kraju w swojej kategorii wiekowej. 

Ryszard Szawernoga – szkoleniowiec 3 ligowej żeńskiej drużyny siatkarek SMS Aktywni Raba Wyżna – został z kolei wyróżniony tytułem najlepszego trenera. 

Najlepszą seniorską drużyną wybrano tenisistki stołowe Gorców Nowy Targ, a najlepszym młodzieżowym klubem został Wiatr Ludźmierz. 

Działacz roku to Józef Dyda, fanatyk kajakarstwa i sportu szkolnego a prestiżowy tytuł Super Pucharu trafił do rąk Katarzyny Niewiadoma, naszej mistrzyni w kolarstwie szosowym. 

Poniżej rozmowa z organizatorem plebiscytu, właścicielem portali sportowe podhale.pl i podhale24.pl 

NT24TV 13.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również