Kamery live
prognoza pogody

Wypadek w Rogoźniku

W Rogoźniku bus przewożący pasażerów zderzył się z samochodem marki opel. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypadek w Rogoźniku

Do zdarzenia doszło około pół godziny temu. Bus, którym podróżowało dziesięć osób, zderzył się czoło z oplem astrą. Droga obecnie jest całkowicie zablokowana.

 – Wyznaczony jest objazd przez miejscowość Rogoźnik. Wciąż nie mamy informacji ile dokładnie osób zostało poszkodowanych – relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz z nowotarskiej Komendy Powiatowej Policji.

Wypadek w Rogoźniku

Bus przewożący 10 osób zderzył się z samochodem osobowym. Droga jest całkowicie zablokowana. Więcej na https://nowytarg24.tv/wypadek-w-rogozniku/

Opublikowany przez nowytarg24.tv Wtorek, 23 kwietnia 2019

Oba pojazdy w wyniku zderzenia uległy niemal całkowitemu zniszczeniu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że najbardziej poszkodowanym okazuje się kierowca opla. Strażacy, aby dostać się do niego, musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Poszkodowany jest obecnie przewożony karetką do szpitala.

AKTUALIZACJA

 – Na tę chwilę (18.45 – przyp. red.) jedna osoba została przewieziona do szpitala – informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

/ps/

Piotr Starmach 23.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
abc 21:28 23.04.2019

"Oba pojazdy w wyniku zderzenia uległy niemal całkowitemu zderzeniu."

Zobacz również