PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Wypadek w Jabłonce – nie żyje 20-letni kierowca volvo

25 lipca 2018 10:37

W Jabłonce na DK 7 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniósł 20-letni mieszkaniec Lipnicy Wielkiej.

Wypadek w Jabłonce - nie żyje 20-letni kierowca volvo

W niedzielę tj. 22 lipca br. około godziny 5.00 rano funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Jabłonce wracając do domu po nocnej służbie zauważyli w polach zniszczony samochód. W środku znajdowało się zakleszczone ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, a nadzór nad czynnościami sprawował obecny na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu. Z nieustalonych przyczyn kierujący samochodem osobowym marki Volvo na prostym odcinku zjechał z drogi i dachował. Ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo.

-To kolejne tragiczne zdarzenie drogowe w przeciągu miesiąca na drogach powiatu nowotarskiego, w którym zginął młody człowiek – podsumowuje Dorota Garbacz z nowotarskiej Policji – 25 czerwca w Skawie zginęło troje nastolatków, a 28 czerwca zginął 20-letni kierujący bmw oraz 16-letni pasażer audi. Brawura połączona z nadmierną prędkością, niestosowanie się do znaków i przepisów drogowych to najczęstsze przyczyny wypadków. Apelujemy o zachowanie ostrożności szczególnie, że w okresie wakacji ruch na drogach jest wzmożony – przestrzega. 

źródło: KPP Nowy Targ

/os

os 25.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również