Kamery live
prognoza pogody

Wypadek quada na Gubałówce (zdjęcia)

15 czerwca 2022 01:03

Dwie osoby zostały ranne. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, jednak ostatecznie obrażenia nie okazały się tak duże i śmigłowiec został zawrócony.

Wypadek quada na Gubałówce (zdjęcia)

We wtorek 14 czerwca po godz. 20 na deptaku na Gubałówce doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. Dwie osoby bardzo szybko poruszające się quadem miały wypadek.

Na miejsce skierowane udały się zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z Zębu i Kościeliska, a także z Państwowa Straż Pożarna z Zakopanego. Przybyła na miejsce załoga karetki udzieliła pomocy poszkodowanym.

Z pierwszych informacji jakie docierały z miejsca wypadku dwie osoby były w ciężkim stanie. Na miejsce wypadku wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście stan poszkodowanych nie wymagał transportu śmigłowcem, który został odesłany.

Mieszkańcy gminy Kościelisko od kilku miesięcy narzekają na niebezpiecznie jeżdżące quady. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że przed wypadkiem czterokołowiec miał poruszać się z bardzo dużą prędkością.

Redakcja 15.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również