Kamery live
prognoza pogody

Wypadek podczas zwózki drewna

22 lutego 2021 16:15

36-letni mężczyzna spadł z ciągnika leśnego wprost pod tylne koło pojazdu. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Wypadek podczas zwózki drewna

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 14, w Kacwinie. 36-letni mężczyzna wspólnie z trzema innymi mężczyznami pracowali tego dnia przy zwózce drewna. 36-latek podczas przejazdu ciągnikiem leśnym LKT po kolejną partię drewna jechał jako pasażer i siedział na pokrywie silnika za kabiną kierowcy.  W pewnym momencie mężczyzna spadł z pojazdu wprost pod tylne koło.  Z pomocą natychmiast ruszyli znajomi mężczyzny, którzy wezwali pomoc. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.  Kierujący pojazdem był trzeźwy. Na miejscu wykonano czynności procesowe, a dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci podczas prowadzonego postępowania.  

Co roku dochodzi do bardzo niebezpiecznych zdarzeń podczas prac leśnych, czy polowych. Niektóre z nich kończą się bardzo tragicznie. Apelujemy o ostrożność i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, bo wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii – apeluje nowotarska policja.

źródło: KPP Nowy Targ

os 22.02.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również