Kamery live
prognoza pogody

Wypadek motocyklowy w Nowym Targu

30 września 2021 11:30

Wczoraj wieczorem doszło do wypadku drogowego z udziałem motocykla. 28-letni motocyklista z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Wypadek motocyklowy w Nowym Targu

fot. KPP Nowy Targ

Do zdarzenia doszło po godzinie 20, w Nowym Targu na os. Niwa. Ze wstępnych ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Fiat podczas skrętu w lewo do stacji paliw, zderzył się z jadącym w kierunku Nowego Targu motocyklem. 28-letni motocyklista z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Niegroźnie ranny został pasażer osobówki. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu przez funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu nowotarskiej komendy.

To kolejne zdarzenie drogowe na terenie powiatu nowotarskiego z udziałem motocykla w ostatnich dniach. Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę.

/źródło: KPP Nowy Targ/

Piotr Starmach 30.09.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również