Kamery live
prognoza pogody

Wypadek drogowy w Czarnym Dunajcu

16 lutego 2018 12:36

Kierujący suzuki w trakcie wyprzedzania samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie komisu samochodowego. W wypadku poszkodowany został 70 letni pasażer pojazdu.

Wypadek drogowy w Czarnym Dunajcu

Do wypadku doszło w nocy 15 lutego br. około godziny 23.00 w Czarnym Dunajcu. Z ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem marki Suzuki Grand Vitara, 57 letni mieszkaniec Nowego Targu, jadąc w kierunku Nowego Targu w trakcie wyprzedzania samochodu ciężarowego wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie, zjechał z drogi,  uderzył w  ogrodzenie i wjechał na teren komisu samochodowego, gdzie uderzył w dwa samochody stojące na posesji. Kierujący w trakcie zdarzenia był trzeźwy. W wyniku wypadku 70 letni pasażer, mieszkaniec Krakowa doznał urazu kręgosłupa i został przetransportowany do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, a postępowanie w tej sprawie prowadzi nowotarska Policja.

źródło: KPP Nowy Targ

os 16.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również