Kamery live
prognoza pogody

Wyniki konkursu na projekt graficzny witaczy

22 maja 2017 17:03

Rozstrzygnięto konkurs na projekt graficzny Witaczy Miasta Nowy Targ. Komisja Konkursowa nie przyznała pierwszej nagrody, jedynie nagrody specjalne i wyróżnienia. 

Wyniki konkursu na projekt graficzny witaczy

Wyróżnienie otrzymała pani Monika Sopata z Łącka. W kategorii student PPWSZ w Nowym Targu przyznano nagrodę specjalną panu Michałowi Ptakowi z Czarnej Góry.

Wyróżnienie i nagrodę specjalną w kategorii student PPWSZ wybrała Komisja Konkursowa składająca się z pracowników Urzędu Miasta Nowy Targ i przedstawicieli PPWSZ w Nowym Targu. Ze względu na użycie sylwetki hokeisty, elementów regionalnych i herbu miasta Urząd Miasta Nowy Targ postanowił przyznać dodatkową nagrodę – wyróżnienie Panu Piotrowi Piszczkiewiczowi za szkic koncepcyjny w uznaniu użycia elementów charakterystycznych dla miasta.

Nagrody dla wyróżnionych zostaną wręczone podczas najbliższej Sesji Rady Miasta Nowy Targ, a same prace konkursowe można obejrzeć w holu Urzędu Miasta Nowy Targ.

Cechy, jakie powinien spełniać dobry witacz to: atrakcyjna, przyciągająca wzrok forma, zachęcająca do zwiedzania i poznania miasta oraz przedstawiająca w skondensowanej formie jego walory. 

Więcej szczegółów na ten temat – w “Przeglądzie Tygodniowym”. 

źródło: UM Nowy Targ

NT24TV 22.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również